#1 2013-03-25 18:44:57

Staind

Angel

Zarejestrowany: 2013-03-25
Posty: 8
Punktów :   

Dps - Warrior Fury

1. Imię, wiek
Mateusz, 23.

2.Nick z gry
Staind.

3. Rola, jaką pełnisz w grze (tank/dps/heal)
Dps - warrior fury.

4. Najważniejsze staty dla Twojej postaci (Bonus heal, Attack power, Bonus dmg itp.). Podaj wartości.
Hit do soft capa (177), Attack Power (1932), Crit Chance (30,59%) - staty podane w battle stance.

5. Screeny ze statami z gry oraz z ekranu wyboru postaci (np. z uploader hellground), a także link do armory.
http://armory.hellground.net/character- … d&n=Staind

6. Doświadczenie w grze (znajomość taktyk).
Na hg gram z przerwami od początku serwera w tbc trochę dłużej. W praktyce znam całe t5 i t6, swp raczej szczątkowa wiedza.

7. W jakiej gildii byłeś poprzednio i dlaczego z niej odszedłeś/odchodzisz?
Najdłużej byłem w destiny awaits, gdzie robiłem wiekszość fk na hg w tym kaela, póżniej były to różne guildie, ostania - Persona non grata założona z znajomymi, podczas pobytu w niej przestałem grać ze względu na sytuacje w pracy, pózniej guildia się rozpadła.

8. Co możesz wnieść do gildii od siebie i czego oczekujesz?
Osobowość, doświadczenie. Oczekuję dobrej zabawy

9. Czy posiadasz alty?? Jeśli tak to jaki nick/klasa.
Większość postaci rozdałem po znajomych, kiedy miałem jakąś przerwe od gry. Oprócz wyżej wymienionej zostawiłem sobie pierwsza postać na hg:
rogue - Szmaa.

10. Godziny i dni w jakich możesz raidować.
Do pn do pt w godzinach 17 do kiedy potrzeba, weekendy to zależy.

11. Czy jesteś w stanie podporządkować się raid leaderowi podczas raidu?
Tak.

12. Czy posiadasz komunikator głosowy TS3 i czy jesteś w stanie być obecny/a na nim w czasie odbywania się raidu?
Tak, nie ma z tym problemu.

13. Powiedz parę słów o sobie. (więcej niż jedno zdanie):
Mieszkam w małej miejscowości nieopodal rzeszowa, gdzie pracuje i studiuje. Zapewne bedą prentensje do niby gearu pvp ale kiedy się przyjrzeć są to lepsze itemy niż większość dostępnych na t5 z małymi wyjątkami , taki ubiór wynika z tego iż przez ostatni rok nie mogłem regularnie raidować a wychodząc z zasady lepiej robić coś niż nic, zdobywałem w weekendy co się dało. To chyba na tyle, pozdrawiam ;]

Offline

 

#2 2013-03-25 21:49:12

Ghaneth

Moderator

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 27
Punktów :   

Re: Dps - Warrior Fury

Co tu duzo sie rozwodzic, jestem za przyjeciem do guildi troche pvp gearu ale skoro mowisz ze hit masz to nie mam uwag


You are not Prepared

Offline

 

#3 2013-03-25 21:49:35

 emssi

Champion of the Naaru

35674643
Call me!
Skąd: Thunder Bluff
Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 60
Punktów :   
Nick: Emssi
Rasa: Tauren
Klasa: Druid
LvL: 70
Alty: brak

Re: Dps - Warrior Fury

Jestem na tak, ale melasów mamy licz się czasem z Sb


http://papundits.files.wordpress.com/2011/08/bert_and_ernie.jpg

Offline

 

#4 2013-03-26 22:00:10

Manawenno

Angel

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 17
Punktów :   

Re: Dps - Warrior Fury

Jeśli posiadasz gear pod PvE to z chęcią go zobaczę, Dla war furry miejsce na pewno się znajdzie jednak musisz wiedzieć jedno, gdy się zapiszesz w GC na raid to choć by nie było miejsca i siedział byś w SB nie wolno CI grać aren czy PVP, po to jesteś na rezerwie by w każdej chwili można było Cie summac i byś działał ile się da w swojej roli (DPS).
Owszem i dużo mdps u nas ale war fury akurat przydadzą się. A bym zapomniał to gildia PvE a nie PvP - pamiętaj o tym.
Ogólnie: Jestem na tak.

Offline

 

#5 2013-03-27 16:36:16

Staind

Angel

Zarejestrowany: 2013-03-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dps - Warrior Fury

@up
Witam, patrzysz na mój gear pve, jest on gearem stworzonym do pvp jak słusznie zauważyłeś, lecz na poziomie t5 nie zdobędziesz dla warriora fury lepszych itemów niż te części s4, które nosze wystarczy spojrzeć na staty i porównać, oczywiście mam do nich zamienniki czy to klata leather z crafta, czy nogi, ręce za boje ale wypadają gorzej. Słabszym itemem są faktycznie wristy ale te za boje to porażka a do tych z grula to jakoś nie mam szczęścia ;/ Co do guldi to wiem, że składam do pve, nie lubię zbytnio pvp a grałem z powodu iż nie mogłem raidować o czym napisałem w podaniu, pozdrawiam

Offline

 

#6 2013-03-27 19:59:27

 Ulung

Archangel

6589236
Skąd: Mrozy
Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 213
Punktów :   
Nick: Ulung
Rasa: Ork
Klasa: Warlock
LvL: 70
Alty: brak

Re: Dps - Warrior Fury

przyjety

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.discoas.pun.pl www.superbohatery.pun.pl www.priyanka.pun.pl www.avilla.pun.pl