#1 2013-03-15 20:22:08

BuglyBugly

Gość

BuglyBugly Enh Szaman

1. Imię, wiek Andrzej 15 lat

2.Nick z gry BuglyBugly

3. Rola, jaką pełnisz w grze (tank/dps/heal) DPS

4. Najważniejsze staty dla Twojej postaci (Bonus heal, Attack power, Bonus dmg itp.). Podaj wartości.

5. Screeny ze statami z gry oraz z ekranu wyboru postaci (np. z uploader hellground), a także link do armory.

6. Doświadczenie w grze (znajomość taktyk). Znam wszystkie taktyki t5/t6 biles wszystkie bossy BT MH jedynie nie Ilka

7. W jakiej gildii byłeś poprzednio i dlaczego z niej odszedłeś/odchodzisz? Brain Disfunction rozpadla sie

8. Co możesz wnieść do gildii od siebie i czego oczekujesz?Moge wniesc totemy na kazda okazje ktore w jakis sposob pomoga w biciu bossow:) Oczekuje oram moge wniesc dobra atmosfere

9. Czy posiadasz alty?? Jeśli tak to jaki nick/klasa.Nie posiadam

10. Godziny i dni w jakich możesz raidować.Obecnie caly dzien

11. Czy jesteś w stanie podporządkować się raid leaderowi podczas raidu?Oczywiście

12. Czy posiadasz komunikator głosowy TS3 i czy jesteś w stanie być obecny/a na nim w czasie odbywania się raidu?tak

13. Powiedz parę słów o sobie. (więcej niż jedno zdanie)Hmm jestem osoba aktywna w przyszlosci planuje isc na studia informatyczne Lubie dobrze sie bawic w towarzystwie milych ludzi

 

#2 2013-03-15 21:23:31

BuglyBugly

Angel

Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: BuglyBugly Enh Szaman

4. Najważniejsze staty dla Twojej postaci (Bonus heal, Attack power, Bonus dmg itp.). Podaj wartości. 27,34 Crit 233 Hit 1634 Ap

5. Screeny ze statami z gry oraz z ekranu wyboru postaci (np. z uploader hellground), a także link do armory.
http://zapodaj.net/69c83d0877e84.jpg.html
http://zapodaj.net/a3fdbe8be63bb.jpg.html
http://armory.hellground.net/character- … Buglybugly

Offline

 

#3 2013-03-16 07:12:23

Ghaneth

Moderator

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 27
Punktów :   

Re: BuglyBugly Enh Szaman

Mamy sporo enhow shamanow czasem mozna nawet powiedziec ze jest ich za duzo u nas, wiec jesli chcesz do nas dolaczyc to powienies sie liczyc z mozliwoscia bycia  na rezerwie podczas raidu. Jezeli Ci to nie przeszkadza i nadal masz zamiar wspolnie z nami sie bawic na BT i MH to zapraszam. Jestem na tak


You are not Prepared

Offline

 

#4 2013-03-16 08:06:15

 emssi

Champion of the Naaru

35674643
Call me!
Skąd: Thunder Bluff
Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 60
Punktów :   
Nick: Emssi
Rasa: Tauren
Klasa: Druid
LvL: 70
Alty: brak

Re: BuglyBugly Enh Szaman

Ogólnie rzecz biorąc faktycznie mamy za dużo szamanów ale w praktyce można liczyć tylko na hydro jeżeli chodzi o enh, Eq masz dobre przyda nam się ktoś taki ale jak byś miał eq pod Ele i chęć ubierania sie pod ten spec był bym na 100% tak i miał byś pewnego slota na każdym raidzie, w obecnej sytuacji również jestem na tak ale może tak być, że będziesz grzał ławę.


http://papundits.files.wordpress.com/2011/08/bert_and_ernie.jpg

Offline

 

#5 2013-03-16 10:53:40

BuglyBugly

Angel

Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: BuglyBugly Enh Szaman

emssi
    Dzisiaj 08:06:15

Ogólnie rzecz biorąc faktycznie mamy za dużo szamanów ale w praktyce można liczyć tylko na hydro jeżeli chodzi o enh, Eq masz dobre przyda nam się ktoś taki ale jak byś miał eq pod Ele i chęć ubierania sie pod ten spec był bym na 100% tak i miał byś pewnego slota na każdym raidzie, w obecnej sytuacji również jestem na tak ale może tak być, że będziesz grzał ławę.


Eq pod ele mam jakies xd ale narazie nie skompletowane chec do zbierania eq pod off spec zawsze jest i mam nadzieje ze bedzie

Offline

 

#6 2013-03-16 14:36:55

RL.Satiini

Archangel

Skąd: Isle of Quel'Danas
Zarejestrowany: 2013-02-22
Posty: 22
Punktów :   
Nick: Satiini
Rasa: Blood Elf
Klasa: Paladin
LvL: 70
Alty: Smaczne Zoa

Re: BuglyBugly Enh Szaman

Ja jestem tego samego zdania co wiekszosc ale jezeli zamierzasz zmienic main spec pod Ele jestes mile widziany


Lucem potestatem Paladini infligit

Offline

 

#7 2013-03-26 21:53:24

Manawenno

Angel

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 17
Punktów :   

Re: BuglyBugly Enh Szaman

Całkiem zacne statystyki i widać, po itemach, że brałeś udział w raidach, bo T6 nie dostaje się za siedzenie w SB.
Jednak jak widać, sporo osób wspominało o dużej ilości DPS szaman enh u nas, jeżeli jesteś graczem z pogranicza nolife i był byś zawsze za w czasu w grze podczas zbierania to masz pewne miejsce, jednak jeśli liczy się dla Ciebie przyjemność z samej gry i miła atmosfera to jestem na tak.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superbohatery.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.avilla.pun.pl www.discoas.pun.pl www.priyanka.pun.pl